Fakultety   -        język angielski

3. 1 MiBM L03 mgr Rafał Litwin Środa, s. 13, 16.25

*  Sale znajdujące się w budynku AM przy ul. H. Pobożnego 11

Uwaga! ** Fakultety odbywają się co 2 tygodnie
Studenci z pozostałych grup, ktorzy nie radzą sobie z j. angielskim moga uczestniczyc w zajeciach fakultatywnych dla ww. grup
Wszelkie dodatkowe  informacje dotyczące fakultetów - sekretariat SNJO

KURSY JĘZYKOWE

Uwaga studenci!

Studium Nauki Języków Obcych
ZAPRASZA
na kursy językowe
 Język:

o    angielski
o    hiszpański
o    niemiecki
o    norweski

Ø    Możliwość stworzenia grup tematycznych (gramatyka; słownictwo; konwersacje;)
Poziom: A1; A2; B1; B2
Ø    200 PLN za 20 godzin (10 zł/h)
Ø    grupa min 10 osób, max 15
( w przypadku nie zebrania się grupy 10 osobowej kurs nie rusza)

Zgłoszenia z deklarowanym językiem oraz poziomem
drogą mailową do 17.10.2015r.
lub osobiste zgłoszenie w sekretariacie SNJO, pok. 168,
Wały Chrobrego 1-2.
W zgłoszeniu proszę podać:
− imię i nazwisko,
− deklarowany język oraz poziom
− rok, grupa, kierunek/specjalność,
− telefon kontaktowy,
− e-mail.
Wszelkie dodatkowe informacje: sekretariat SNJO, p. 168, Wały Chrobrego
, (codziennie, godz. 9.00 do 15.00)

Studium Nauki Języków Obcych
ZAPRASZA
na kursy języka angielskiego
przygotowujące do egzaminu TOEIC

Ø    200 PLN za 20 godzin (10 zł/h)
Ø    grupa min 10 osób, max 15
Ø    uzyskanie certyfikatu zwalnia z egzaminu z języka angielskiego (kierunki niepływające)

Certyfikat TOEIC® został stworzony w odpowiedzi na zapotrzebowanie świata biznesu na rzetelny i obiektywny test znajomości języka angielskiego w kontekście pracy w międzynarodowym środowisku.
Uznawany przez ponad 10000 firm, korporacji i organizacji, egzamin TOEIC® jest egzaminem sprawdzającym znajomość języka angielskiego w środowisku biznesowym.
TOEIC® jest obecnie najbardziej popularnym egzaminem na świecie, wybieranym przez menedżerów ds. zarządzania zasobami ludzkimi, specjalistów ds. rekrutacji, uczelnie państwowe oraz prywatne, administrację.

Przygotowanie do egzaminu

Do egzaminu TOEIC® można przygotować się na każdym kursie z elementami Business English. W praktyce oznacza to, że można po prostu uczyć się języka angielskiego a egzamin zdać jako zakończenie etapu nauki i weryfikację swoich postępów. Studenci zdają ten egzamin nawet kilka razy, za każdym razem podnosząc swój wynik i upewniając się, że mądrze inwestują w szkolenia językowe. Przygotowując się do egzaminu należy zwracać uwagę na zasób słownictwa, jego poszerzanie i konsekwentne utrwalanie. Właśnie słownictwo jest kluczem do egzaminu TOEIC® i do języka angielskiego.

MOŻEMY POMÓC CI PRZYGOTOWAĆ SIĘ
 DO EGZAMINU NA CERTYFIKAT TOEIC

Wszelkie informacje: sekretariat SNJO, p. 168, Wały Chrobrego (codziennie, godz. 9.00 do 15.00)